Інформація для ВПО

Пропонуємо затишні та комфортні умови проживання для внутрішньо-переміщених осіб. Безкоштовно.
За детальною інформацією та поселенням звертайтеся за номером – 0951692097 (Діана Миколаївна)

В селі Шевченкове Вигодської територіальної громади завдяки співпраці з благодійною організацією «Благодійний фонд Move Ukraine» відбулося відкриття прихистку для людей , які змушені були покинути власні домівки через війну.

📢 Засновниками фонду є Джон Шморгун, Патриція Шморгун-Гаврилишин та Енді Кузич, які не змогли стояти осторонь війни та зайнялися благодійністю.

💡Також до облаштування прихистку долучились Благодійний фонд «Рокада» Івано-Франківськ та організація «Людина в біді».

Наша безмежна вдячність ВАМ за таку потрібну справу для українців в цей нелегкий час.

👥 Приміщення облаштоване для 28 внутрішньо переміщених осіб серед яких є діти.

🤝 Спільними зусиллями Вигодської селищної ради, зокрема з залученням коштів депутатського фонду та Івано-Франківської обласної ради, місцевих підприємців було проведено роботи з благоустрою території навколо будинку.

Особлива подяка старості села Богдану ПРОКОПИШИНУ за всю нелегку працю, яка була докладена для того, щоб успішно реалізувати даний проєкт.