Відбулася зустріч представників Карітас Івано-Франківськ з представниками Вигодської селищної ради.

Дата: 05.02.2024 10:13

Обговорили питання можливості відкриття офіційного осередку «Карітас» в селищі Вигода. Заступниця директора «Карітас Івано-Франківськ» пані Наталя Козакевич розповіла про нові проєкти, які можна спільно впровадити в нашій громаді.

Нагадаємо, за підтримки «Карітас Івано-Франківськ» у Вигоді в резиденції священика Парафія Благовіщення Пресвятої Богородиці УГКЦ було відкрито «Простір дружній до дітей», де протягом 2022-2023 року відбувалося проведення безлічі заходів, майстер-класів для підтримки діток з числа місцевого населення та діток ВПО.

🤝 Надіємося на подальшу співпрацю з «Карітас Івано-Франківськ» для підтримки людей, що постраждали внаслідок війни та для реалізації проєктів з покращення життя місцевого населення у Вигодській селищній територіальній громаді.