Зустріч з метою узгодження організаційних заходів щодо відкриття комунальної установи “Пожежно-рятувального підрозділу”
Дата: 05.02.2024 10:15
Кількість переглядів: 48
Відбулася робоча зустріч селищного голови Миколи МАЦАЛАКА з помічником начальника ГУ ДСНС в Івано-Франківській області – Володимиром КУЗИКОМ, начальником Калуського районного управління – полковником Василем МИКИТИНОМ, начальником відділу інженерно-технічних заходів, управління організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС в Івано-Франківській області – підполковником Андрієм БУКАРТИКОМ.
Метою візиту стало узгодження організаційних заходів щодо відкриття комунальної установи “Пожежно-рятувального підрозділу”, що буде базуватися в с. Шевченкове, по вул. Шевченка 15А, відповідно до рішення сесії #1969 – 37/2023 “Про утворення комунальної установи “Пожежно-рятувального підрозділу” Вигодської селищної ради в Івано-Франківській області”.