🛣️ Міст через дорогу місцевого значення С091104 Луги - Ілемня на стадії завершення!

Дата: 16.02.2024 09:47

Фото без опису
Днями селищний голова Микола МАЦАЛАК разом з головою постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій - Назарієм ІВАНІВОМ, депутатом обласної ради - Іваном ДЕПУТОВИЧЕМ та старостою с. Ілемня - Валентиною ГУТАК оглянули хід будівництва моста в с. Ілемні, який був зруйнований паводком в 2020 році.

Тимчасовий міст вже практично вийшов з ладу і є аварійним тому завершення будівництва моста є вкрай необхідним навіть в час війни, оскільки він зʼєднує Вигодську та Спаську громади. Багато жителів Спаської громади змушені проїжджати комунальною дорогою Ілемня-Лолин, щоб потрапити до Вигоди та Долини.

📌 За рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення вже цього року будівництво нового, міцного та надійного мосту буде завершено!
Фото без опису