🏠 В народному домі села Ілемня Вигодської громади почала діяти гурткова кімната для молоді.

Дата: 16.02.2024 09:59

💭 Селищний голова Микола МАЦАЛАК зазначив, що це місце повністю облаштоване для комфорту і затишку дітей.

Кімната створена за ініціативи начальника відділу культури Руслана КУРУСА, керівниці народного дому - Ольги ЛУЩ та за сприяння депутатів обласної ради Назарія ІВАНІВА та Івана ДЕПУТОВИЧА. Ремонт своїми силами зробили небайдужі односельчани.

В травні, минулого року зробили підлогу, а в серпні - стіни з матеріалів, які надала філія "Брошнівське лісове господарство" ДП Ліси України.

💭 - Приміщення можна буде використовувати в різних цілях, наприклад, для проведення тренінгів, гурткової роботи, уроків танців та зокрема, для вивчення англійської мови, - розповіла староста села Валентина ГУТАК.

☝️Не забуваймо, що навіть в час війни важливо, щоб наше підростаюче покоління мало комфортні умови для освіти, зустрічей, розвитку і спілкування для національно-патріотичного виховання, адже це наше майбутнє !

🙏 Дякуємо Богу та Збройним Силам України, що дають можливість працювати та розвивати Україну!
Фото без опису    Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису