📖 Паралелі сучасного українського війська та армії ХХ століття.

Дата: 27.02.2024 11:07

На зображенні може бути: 1 особа та текст
🇺🇦 Зараз наші захисники й захисниці боронять Україну від ворога, а про ЗСУ говорять як про одну з найбільш боєздатних армій світу. Хоча боронити батьківщину та відвойовувати незалежність нам доводиться не останні 10 років, а значно довше, адже історія України це у значній мірі історія воєн та історія війська.
На зображенні може бути: 1 особа та скрипка  На зображенні може бути: 2 людини

Саме такій темі присвячений сьогоднішній захід, на який до будинку культури смт. Вигода завітали школярі, жителі громади та представники влади.

💬 До слова запросили адміністратора парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці селища Вигоди - отця Василя ПАНЬКІВА, який хвилиною мовчання вшанував пам'ять загиблих Героїв України і попросив Господа, щоб допомагав нашим захисникам і оберігав їх. Священнослужитель закликав не забувати молитися, адже навіть в святому письмі також пише про війни, але в нас є молитва, а це - наш найбільший оберіг і найсильніша зброя.

Кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України та етнокомунікації НУ Львівська Політехніка - Іван Хома детально розповів про ОУН.

Також на сцену запросили Олександра Абрамика – випускника Вигодської спеціальної школи, студента І курсу Прикарпатського Національного університету ім. В.Стефаника. Молодий юнак цікавиться діяльністю УПА і сьогодні поділився з нами своїми дослідженнями. Після цього начальник відділу культури - Руслан КУРУС подякував хлопцю за цікавий виступ і нагородив подякою за участь в історичному наративі та представлення авторського дослідження.
На зображенні може бути: 3 людини та текст

💃На завершення глядачів привітав зразковий аматорський ансамбль танцю «Натхнення» та 🎺 духовний оркестр.
На зображенні може бути: 8 людей та люди танцюють  На зображенні може бути: 10 людей, гобой, кларнет та скрипка

🇺🇦 Позаду нас – наша історія. Попереду – наша перемога. І вільна країна. Яку ми захищали, захищаємо, захистимо.