На фасаді Вишківського ліцею встановили меморіальні дошки двом загиблим військовослужбовцям.

Дата: 12.03.2024 08:33

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та натовпПам'ятні знаки будуть постійним спогадом про патріотизм і героїчний подвиг випускників освітнього закладу.

🇺🇦 СЕРДЮК Мар'ян Ігорович - наймолодший загиблий у громаді, позивний «Марік», воїн 3-го гранатометного відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки 1-го штурмового батальйону військової частини А4638 елітного полку АЗОВ.

💔Право відкрити меморіальну дошку Мар'яна надали мамі загиблого.

🇺🇦 КІТРАЛЬ Ігор Олексійович, сержант, старший стрілець 3-го гірсько-штурмового відділення 3-го гірсько-штурмового взводу 2-ої гірсько-штурмової роти військової частини А3029.

💔Право відкрити меморіальну дошку Ігора надали дружині загиблого.

У церемонії відкриття пам'ятних знаків взяли участь директор, педагоги, учні, родичі, друзі, жителі громади та заступниця селищного голови - Оксана ДАНЧУК.

🙏 Отець Іван освятив меморіальні дошки та помолився за всіх полеглих героїв, які віддали свої життя в російсько-українській війні.

⌛Закінчили захід хвилиною мовчання. А потім віднесли квіти до пам'ятних дощок.

🕯️Вічна пам'ять Вам, ГЕРОЇ нашого часу.
На зображенні може бути: 8 людей та текст «ласкаво просим» На зображенні може бути: 11 людей та текст
На зображенні може бути: 1 особа, натовп та текст