💭 "Борітеся — поборете, вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!". ✍️ Тарас Шевченко.

Дата: 19.03.2024 09:42

У Вигоді відзначили 210 річницю від Дня Народження Тараса Григоровича Шевченка.
                                           На зображенні може бути: 8 людей та текст

10 березня по всіх селах Вигодської громади лунали вірші відомого українського поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного і громадського діяча. Все його життя і творчість були присвячені українському народу.
На зображенні може бути: 1 особа   На зображенні може бути: 3 людини та текст   На зображенні може бути: 2 людини

З нагоди цього дня у Вигодському будинку культури відбувся літературно-мистецький вечір під назвою - “Борітеся – поборете!”, який відкривав народний аматорський хор "Прикарпатські самоцвіти", під орудою Мирона Андрусіва.
На зображенні може бути: 3 людини та натовп   На зображенні може бути: 6 людей, труба, скрипка, гобой, акордеон, кларнет, саксофон та текст   На зображенні може бути: 6 людей, скрипка та текст

До слова запросили духовних отців.

О. Василь Паньків та о. Василь Маслій згадали відомі слова поета про Україну, рідний край, де мріяв бути похований поет, про боротьбу до останнього і те, що саме з нами Бог. Ці слова сьогодні особливо відгукуються українцям.

Недаремно називають його пророком. Та це не єдина кличка Шевченка. В народі його називали : "Великий Кобзар", "Пророк", "Геній українського народу", "Провісник майбутнього", "Наш світоч".

В концертній програмі, яку підготувала директор будинку культури - Тисяк Іванна, взяли участь 🎤 солісти : Анастасія Римик, Тетяна Дмитровська, Марта Проців, Любомир Курташ;

💭 читці :

Марія Тимофіїва, Марія Дяків, Олеся Семків, Тарас Яциняк;

🩰 колектив хореографічної студії «Натхнення» Вигодського БК (керівник Олександр Міщук);

🎭 Вигодський народний театр «Карпатська німфа» (керівник Богдан Мельник);

🎻🎼 Народний аматорський хор “Прикарпатські самоцвіти” (керівник – заслужений працівник культури України Мирон Андрусів, соліст Володимир Луцький);

🪗 Ансамбль акордеоністів Вигодської ДМШ (керівник Руслан Курус) та 🎷 ансамбль саксофоністів Вигодської дитячої музичної школи (керівник Тарас Дмитровський).
На зображенні може бути: 2 людини та текст  На зображенні може бути: 1 особа та текст  На зображенні може бути: 1 особа та текст

☝️Віримо, що «на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі».

Слава українському Пророку!

🇺🇦Слава Україні!