🏫🔐 На базі Шевченківського ліцею відкрили "Клас Безпеки", де учнів навчатимуть пожежної, мінної безпеки, правил дорожнього руху, надання домедичної допомоги та правил евакуації.

Дата: 29.03.2024 09:40

На зображенні може бути: 1 особа, стіл, дитяча іграшка та текст
Селищний голова Микола МАЦАЛАК спільно з заступницею Оксаною ДАНЧУК, начальником відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради - Віталієм ОЛІЙНИКОМ, представниками поліції та представниками ДСНС завітали до ліцею, щоб з дітками, вчителями та директором розділити такий важливий день.
На зображенні може бути: 2 людини, дитина та текст  На зображенні може бути: 5 людей та текст

На зображенні може бути: 11 людей, дитина, дитяча іграшка та текст  На зображенні може бути: 11 людей, дитина та текст  На зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди навчаються та текст

⛑️Учні підготували тематичні вірші та у формі гри вивчали правила. А також пригостили всіх присутніх солодкими подарунками, в яких був особливий сенс.
На зображенні може бути: 7 людей, дитина, лікарня та текст  На зображенні може бути: 9 людей та дитина  На зображенні може бути: 7 людей

Директор ліцею - Романа МАЦАЛАК наголосила, що як тільки школярі перетинають поріг навчального закладу, педагоги в першу чергу стараються навчити їх безпечній поведінці, щоб діти змогли захистити себе в різних ситуаціях, а також змогли подати руку допомоги тим, хто її потребує.
На зображенні може бути: 7 людей, люди навчаються та текст  На зображенні може бути: 4 людини та дитина

На зображенні може бути: 1 особа та текст 💭Селищний голова подякував діткам і організаторам заходу та   підкреслив, що зараз такі класи мають вкрай важливе значення, адже   знання з безпеки – запорука безпечного майбутнього країни.

☝️Це вже другий клас безпеки у Вигодській громаді.

На зображенні може бути: 16 людей, люди навчаються та текст