🏆🏐 31 березня у спортзалі Вигодського ліцею відбулися фінальні змагання чемпіонату Івано-Франківської області "Дитяча ліга" з волейболу серед юнаків 2010 року народження і молодших, сезону 2023р. - 2024р.

Дата: 01.04.2024 11:36

На зображенні може бути: текст

Підтримати, привітати та нагородити хлопців завітали селищний голова Микола МАЦАЛАК, заступниця селищного голови - Оксана ДАНЧУК та головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Вигодської селищної ради - Святослав ЛАШКІВ.
На зображенні може бути: 8 людей, гравці в футбол та текст   На зображенні може бути: текст

За результатами:

На зображенні може бути: 8 людей, гравці в футбол, люди грають у футбол та текст🥇🏆 місце - Перегінська ДЮСШ "Лімниця".

На зображенні може бути: 8 людей, люди грають у футбол, гравці в футбол та текст🥈🏆 місце - Тлумацька ДЮСШ.

На зображенні може бути: 6 людей, люди грають у баскетбол та текст🥉🏆 місце - Вигодська ДЮСШ.

🔥🏐 Всі переможці та призери змагань нагороджені кубками та медалями. Окремо нагородили кращих гравців, які відзначилися особливими успіхами в грі.
На зображенні може бути: 6 людей, гравці в футбол, люди грають у футбол та текст На зображенні може бути: 5 людей, люди грають у волейбол та текст

🎁 Селищний голова вручив пам'ятні подарунки від Вигодської селищної ради тренерам команд.

🇺🇦 Щира подяка Збройним Силам України за можливість проводити змагання для дітей під мирним небом.