🇺🇦 Ще дві анотаційні дошки нашим землякам - загиблим військовослужбовцям України встановили у Вигоді.

Дата: 02.04.2024 09:08

На зображенні може бути: Пантеон та текст   На зображенні може бути: 1 особа, Пантеон та текст
На стінах Вигодського ліцею, де вже є аж чотири пам'ятні знаки, з’явилися ще дві анотаційні дошки: Мельнику Миколі та Семерину Івану. Обидвоє чоловіків родом з села Пациків, Вигодської громади.
На зображенні може бути: 16 людей  На зображенні може бути: 5 людей, дитина, дерево та натовп

Вшанувати пам'ять випускників ліцею та підтримати рідних прийшли представники влади, депутати, учні, вчителі, та жителі громади. Право відкрити меморіальні дошки надали матерям полеглих Героїв.

⏳Хвилиною мовчання віддали шану загиблим та запросили о. Василя Паньківа до спільної молитви і освячення меморіальних дощок.
На зображенні може бути: 6 людей та текст  На зображенні може бути: 4 людини, дитина, натовп та дерево

🪖🇺🇦 МЕЛЬНИК Микола. Стрілець санітар другого штурмового відділення, першого штурмового взводу, другої штурмової роти військової частини А4640. 24 червня 2023 року загинув у бою в Запорізькій області. Захиснику назавжди залишилося 47 років.

🪖🇺🇦 СЕМЕРИН Іван. У 2020 році був призваний на строкову службу, а у 2021 підписав контракт на три роки із 10 гірсько-штурмовою бригадою "Едельвейс". Пройшов найгарячіші точки. Загинув 21 лютого 2024 року в Донецькій області, рятуючи життя побратимів. Захиснику назавжди залишиться 22 роки.

💭 Селищний голова Микола МАЦАЛАК та директор Вигодського ліцею - Світлана РАК висловили рідним щирі співчуття та подякували батькам за виховання синів, за те, що з дитинства привили їм любов до України, а також закликали присутніх пам'ятати завдяки кому пройшов ще один мирний день у громаді.
На зображенні може бути: 7 людей та текст

🇺🇦 Нехай подвиг Івана та Миколи ніколи не буде забутий.