Турнір з футболу "КУБОК ВЕСНИ 2024" м. Долини

Дата: 15.04.2024 13:04

На зображенні може бути: футбол, футбол та текст «梅ぎ 出 ПОДЯКА ФК Вигода (Вигода) за участь у Typhipi 3 футболу "КУБОК ВЕСНИ 2024" Мисмий голова Допинсьмемксзмогради Доличьке мίсько ίсъкой Гван ДИРИВ Голова КРАФ усланцюпер услан ЦЮОПЕР»07 квітня завершився Турнір з футболу "КУБОК ВЕСНИ 2024" м. Долини, який проходив з 24 березня по 07 квітня 2024 р.

🏆Наша команда ФК "Вигода" стала переможцями турніру, яка отримала Кубок Весни 2024. Загалом, в турнірі взяли участь п'ять команд.

Селищний голова - Микола МАЦАЛАК був присутній на грі, підтримував спортсменів і зазначив, що головною метою турніру для хлопців було набрати фізичну форму перед регулярним чемпіонатом Калуського району.

💭 "Перемога далась складно, бо кожна команда була націлена на неї, тому всі матчі проходили у максимальній боротьбі" - розповідає капітан команди Тарас ТИТАРЕНКО.
                                   На зображенні може бути: 9 людей, гравці в футбол, трава та текст

Турнір організований відділом молоді та спорту Долинської міської ради та ГС "КРАФ", тому всі команди отримали пам'ятні подяки від міського голови Івана ДИРІВА та голови КРАФ Руслана ЦЮПЕРА.

☝️Неменш важливою є фінансова підтримка команди від підприємців з Вигодської громади.

🇺🇦 Вітаємо гравців з вдалою грою, бажаємо їм ще безліч перемог та щиро дякуємо збройним силам України за захист і можливість брати участь у турнірах під мирним небом!