Турнір з легкої атлетики.

Дата: 11.06.2024 09:54

💙💛 1 червня, до Дня захисту дітей, у Вигоді пройшов турнір з легкої атлетики.

В змаганнях прийняли участь 12 команд ДЮСШ з Львівської та Івано-Франківської областей, а саме: команди м. Дрогобича, м. Стрия, м. Городенки, Матеївецької ТГ, м. Коломиї, м. Івано-Франківська ( 2 команди), м.Калуша, смт. Брошнів-Осада, смт. Рожнятова, м. Долини, смт. Вигоди та команда Войнилівського ліцею. В загальній кількості участь в змаганнях прийняли близько 120 юних легкоатлетів.
Фото без опису  Фото без опису

☝️Вигодську ДЮСШ представляли 24 спортсмени, які вибороли 14 медалей різного гатунку з бігових видів програми змагань та в метаннях.

🥇Всі переможці та призери турніру нагороджені грамотами і медалями.

Спортсменів привітали почесні гості змагань: президент федерації легкої атлетики Івано- Франківської області - Віталій МАТЕШКО, голова Вигодської селищної ради - Микола МАЦАЛАК, начальник відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради - Віталій ОЛІЙНИК, триразова учасниця літніх Олімпійських ігор - Тетяна ЛЯХОВИЧ.

Щиро дякуємо нашим славним ЗСУ за можливість розвиватись та змагатись.

Слава Україні!
Героям слава!