Проект "Карпатські вузькоколійки–подорож слідами Карпатських лісових залізниць" в межах Програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027».

Дата: 11.06.2024 10:03

🚂🛤️ Вже незабаром у селищі Вигода розпочнеться реалізація великого інфраструктурного проекту "Карпатські вузькоколійки–подорож слідами Карпатських лісових залізниць" в межах Програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027».

📋✍️ 6 червня 2024 року в селищі Майдан, що недалеко від Гміни Цісна Підкартського воєводства Республіки Польща, відбулося офіційне підписання Партнерської Угоди між Вигодською селищною радою Івано-Франківської області та Фундацією Бещадської лісової залізниці.
Фото без опису Фото без опису

Нагадаємо, проєктом передбачено будівництво музею «Вокзал вузькоколійки» та проведення благоустрою території біля нього. Також планується проведення транскордонних заходів з обміну досвідом в сфері туризму та для обміну культурними надбаннями.
Фото без опису  Фото без опису Фото без опису

🤝 Співпраця між польськими та українськими партнерами розпочалась ще у 2019 році, відтак зародилась ідея щодо реалізації проєкту для розвитку туризму в громадах-партнерах. І вже сьогодні завдяки участі в Програмі Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027» ми маємо змогу втілити мрії в реальність.