Підсилюємо знання з проєктного менеджменту!

Дата: 27.06.2024 14:47

Фото без опису
💛💚 За підтримки Благодійної організації Благодійний фонд «Рокада» Івано-Франківськ протягом 24 -25 червня 2024 року року у Вигодській громаді відбувалось навчання з проєктного менеджменту.

🙌 Працівники Вигодської селищної ради, Відділу культури Вигодської селищної ради, представники бібліотек та клубів громади, представники «Молодіжної ради» Вигодської селищної ради, а також ВПО, що проживають у місці тимчасового проживання в селі Шевченкове мали можливість навчатися у експерта з написання та реалізації проєктів, заступниці виконавчого директора у Івано-Франківському регіональному відділенні Асоціації міст України - Діана Торконяк.

На навчанні розглянули основні джерела пошуку грантів на проєкти, вивчили структуру проєктів та основні вимоги при складанні бюджету проєкту. Попрактикували у групах в написанні реальних проєктів для розвитку громади.

Особливо вдячні пані Діані Торконяк за детальні роз’яснення щодо реалізації великих інфраструктурних транскордонних проєктів.

🤝 Ще раз дякуємо БО «БФ «Рокада» за надважливу інституційну підтримку громади!

Дані навчання надзвичайно важливі, адже можливостей залучення грантових коштів для сфери культури, медицини, освіти, підтримки ВПО сьогодні дуже багато і важливо готувати та навчати відповідних спеціалістів для участі в проєктах.
                                    Фото без опису