19 Березня, 2024 р., 09:42
У Вигоді відзначили 210 річницю від Дня Народження Тараса Григоровича Шевченка.
12 Березня, 2024 р., 08:43
                                            Указом президента України Володимира Зеленського #513 за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обовʼязку, орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено старшого сержанта - ВЕРТЕПНОГО Анатолія Леонідовича.
12 Березня, 2024 р., 08:41
                                              8 березня відбулися останні змагання. Завершили їх дівчата, грою в баскетбол .
12 Березня, 2024 р., 08:39
У четвер, в приміщенні Хабу спільнотворення, Благодійною організацією "Благодійний фонд "Рокада" організовано захід за участі ювенальної поліції, поліцейських громади, представників Центру безоплатної правової допомоги, працівників служби у справах дітей Вигодської селищної ради, сектору соціального захисту Вигодської селищної ради, Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Вигодської селищної ради», а також жителів місця тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб в селі Шевченкове.
12 Березня, 2024 р., 08:36
На вихідних Вигодська громада отримала новенький спеціальний автомобіль Nissan Cabstar 400 (автовишка), завдяки якому ми зможемо виконувати роботи з монтажу та ремонту вуличного освітлення, обрізки дерев, чистки ринв та інші висотні роботи в комунальних закладах.
12 Березня, 2024 р., 08:33
Пам'ятні знаки будуть постійним спогадом про патріотизм і героїчний подвиг випускників освітнього закладу.
04 Березня, 2024 р., 13:58
Сьогодні, 28 лютого під керівництвом секретаря ради - Світлани ЖАБ'ЯК відбулося пленарне засідання 39 чергової сесії Вигодської селищної ради.
04 Березня, 2024 р., 13:55
 З сумом повідомляємо, що під час виконання бойового завдання в Донецькій області загинув 22-річний житель села Пациків, Вигодської громади - Іван СЕМЕРИН.