27 Лютого, 2024 р., 11:12
Відбулося засідання постійної з питань Регламенту діяльності ради, розвитку місцевого самоврядування, взаємодії з громадськими організаціями, забезпечення законності, правопорядку та запобігання і протидії корупції.
27 Лютого, 2024 р., 11:11
Напередодні пленарного засідання 39 чергової сесії Вигодської селищної ради відбулося засідання комісії з питань екології, використання природних ресурсів, ведення лісового господарства та розвитку туризму.
27 Лютого, 2024 р., 11:10
24.02.2022 року по всій Україні пролунала ПЕРША повітряна тривога і президент України звернувся до нас з інформацією про повномасштабне вторгнення. З того часу, вже ДВА роки, майже кожного дня ми чуємо цей сигнал. Але, насправді, це 2 роки 10-річної війни
27 Лютого, 2024 р., 11:07
Зараз наші захисники й захисниці боронять Україну від ворога, а про ЗСУ говорять як про одну з найбільш боєздатних армій світу. Хоча боронити батьківщину та відвойовувати незалежність нам доводиться не останні 10 років, а значно довше, адже історія України це у значній мірі історія воєн та історія війська.
27 Лютого, 2024 р., 11:04
Сьогодні відбувся ІІ етап змагань з волейболу серед дівчат, в яких брали участь 6 команд.
27 Лютого, 2024 р., 11:03
Відбулося засідання постійної депутатської комісії Вигодської селищної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та регулювання земельних відносин.
27 Лютого, 2024 р., 11:03
22 лютого відбулося засідання комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності та розвитку громади.
27 Лютого, 2024 р., 11:01
Під час зустрічей обговорювались найбільш актуальні теми сьогодення. Зокрема, щодо нормативно-правових основ і посилення ефективності взаємодії суб’єктів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, узгодження, вирішення проблемних питань та ефективності реагування на випадки домашнього насильства, невідворотність відповідальності кривдників та забезпечення прав постраждалих осіб.
27 Лютого, 2024 р., 10:59
Сьогодні у Вигодській територіальній громаді розпочався ІІ етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги", до яких охоче долучилися школярі.
27 Лютого, 2024 р., 10:56
Сьогодні, 20 лютого ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні, десяту річницю пам'яті про людей, які трагічно загинули в боротьбі за європейське майбутнє. Найбільше людей загинуло саме 20 лютого 2014 року. Свої життя віддали 48 учасників протесту. З 18 по 20 лютого на Майдані загинуло 78 осіб, після 20 лютого – ще 20. Загалом у списках Героїв Небесної Сотні 107 осіб.